HENNA PUDROWA

Hit ostatnich czasów uważany za przełom w stylizacji brwi to henna pudrowa – Brow Henna. To alternatywa dla tradycyjnej henny oraz (w niektórych przypadkach) dla makijażu permanentnego brwi.

Pracujemy na rosyjskiej marce BrowXenna by Levchuk Professional, która posiada najmniejszą zawartość chemii jaka istnieje na rynku. Sekret henny tkwi w specjalnej formule opartej na naturalnych składnikach, które pozwalają zabarwić nie tylko włosy, ale także skórę. Udowodniono, że delikatnie dba o zniszczone i słabe włoski oraz przywraca wzrost brwi nawet o 60%. Zabarwienie pozwala uzyskać efekt tatuażu na skórze utrzymujący się do tygodnia i do 4-6 tygodni - na włosach (zależy od rodzaju skóry i pielęgnacji).

Usługa składa się z koloryzacji, geometrii i architektury brwi oraz regulacji woskiem lub pęsetą. Trwa ok. 50-60 min. Docelowy efekt widoczny jest po 24h i do tego czasu też brwi nie powinny mieć kontaktu z wodą.

Wykonujemy również Health Henna - Regenerujące SPA dla brwi.

Podczas zabiegu stosujemy w 100 % naturalną, sproszkowaną hennę do brwi. Dzięki takiej mieszance, którą trzymamy na brwiach ok. 20 min uzyskujemy odbudowę i stymulację wzrostu nowych włosków. Po zabiegu włoski stają się mocniejsze i jedwabiste w dotyku, a skóra bardziej nawilżona. Maskę z henny można stosować bezpośrednio przed zabiegiem Henny Pudrowej.

Hit ostatnich czasów uważany za przełom w stylizacji brwi to henna pudrowa – Brow Henna.