HENNA PUDROWA

Hit ostatnich czasów uważany za przełom w stylizacji brwi to henna pudrowa – Brow Henna. To alternatywa dla tradycyjnej henny oraz (w niektórych przypadkach) dla makijażu permanentnego brwi.

Sekret henny pudrowej tkwi w specjalnej formule opartej na naturalnych składnikach, które pozwalają zabarwić nie tylko włosy, ale także skórę. Udowodniono, że delikatnie dba o zniszczone i słabe włoski oraz przywraca wzrost brwi nawet o 60%. Zabarwienie pozwala uzyskać efekt tatuażu na skórze utrzymujący się do tygodnia i do 4-6 tygodni - na włosach (zależy od rodzaju skóry i pielęgnacji).

Usługa składa się z koloryzacji, geometrii i architektury brwi oraz regulacji woskiem lub pęsetą. Trwa ok. 50-60 min. Docelowy efekt widoczny jest po 24h i do tego czasu też brwi nie powinny mieć kontaktu z wodą.

 

Wykonujemy również Health Henna - Regenerujące SPA dla brwi.

Podczas zabiegu stosujemy w 100 % naturalną, sproszkowaną hennę do brwi. Dzięki takiej mieszance, którą trzymamy na brwiach ok. 20 min uzyskujemy odbudowę i stymulację wzrostu nowych włosków. Po zabiegu włoski stają się mocniejsze i jedwabiste w dotyku, a skóra bardziej nawilżona. Maskę z henny można stosować bezpośrednio przed zabiegiem Henny Pudrowej.

 

Wykonujemy usługi stylizacji brwi i rzęs również innymi produktami i metodami. Jeśli nie wiesz która metoda jest najlepsza dla Ciebie to serdecznie zapraszamy do kontaktu lub na wizycie kosmetolog dobierze indywidualnie produkt pod dane brwi i określony efekt stylizacji.

Hit ostatnich czasów uważany za przełom w stylizacji brwi to henna pudrowa – Brow Henna.